Environment Indicator (4.1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Development
fr: Développement

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Configure
fr: Configurer

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Color
fr: Couleur

en: Add environment
fr: Ajouter un environnement

en: Machine name
fr: Nom système

en: Available actions:
fr: Actions disponibles :

en: Drupal Version
fr: Version de Drupal
