Environment Indicator (4.1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Color
lt: Spalva

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Available actions:
lt: Galimi veiksmai:

en: Drupal Version
lt: Drupal versija
