Environment Indicator (4.1.0-rc1) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Description
es: Descripción

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Background Color
es: Color de fondo

en: Configure
es: Configurar

en: Background color
es: Color de fondo

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Available actions:
es: Acciones disponibles:

en: Drupal Version
es: Versión de Drupal
