Environment Indicator (4.1.0-rc1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Description
et: Kirjeldus

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Configure
et: Seadistus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Color
et: Värv

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Available actions:
et: Saadaolevad toimingud:

en: Drupal Version
et: Drupali versioon
