Environment Indicator (4.1.0-rc1) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Development
ms: Pembangunan

en: Description
ms: Huraian

en: None
ms: Tiada

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Color
ms: Warna

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Available actions:
ms: Tindakan tersedia ada:
