Environment Indicator (4.1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Color
ta: நிறம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
