Environment Indicator (8.x-3.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Color
sq: Ngjyra

en: Toolbar
sq: Shiriti i veglave

en: Available actions:
sq: Veprimet e mundëshme:
