Environment Indicator (8.x-3.3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Development
is: Þróun

en: Description
is: Lýsing

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: URL
is: vefslóð

en: Configure
is: Stilla

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Color
is: Litur

en: Available actions:
is: Tiltækar aðgerðir:
