Environment Indicator (8.x-3.4) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Configure
ps: سازول

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Color
ps: رنګ

en: Toolbar
ps: توکپټه
