ePayco integration (2.0.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Variable
cy: Newidiol

en: Field
cy: Maes

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Update
cy: Diweddaru

en: Custom
cy: Addasu

en: Basic settings
cy: Gosodiadau sylfaenol

en: Key
cy: Allwedd

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Public key
cy: Allwedd cyhoeddus

en: Private key
cy: Allwedd preifat
