ePayco integration (2.0.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Variable
hu: Változó

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Update
hu: Frissítés

en: Custom
hu: Egyéni

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: Key
hu: Kulcs

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Data
hu: Adat

en: About
hu: Leírás

en: Public key
hu: Nyilvános kulcs

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: Query string
hu: Lekérdezési karakterlánc
