ePayco integration (2.0.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Variable
az: Dəyişən

en: Field
az: Sahə

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Update
az: Yeniləmə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: N/A
az: Yox

en: Key
az: Açar

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
