ePayco integration (2.0.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Variable
bg: Променлив

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Key
bg: Ключ

en: Language code
bg: Код на език
