ePayco integration (2.0.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Variable
he: משתנה

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Update
he: עדכון

en: Custom
he: מותאם

en: N/A
he: -ללא-

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Key
he: מפתח

en: Language code
he: קוד השפה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Data
he: נתונים

en: About
he: אודות
