ePayco integration (2.0.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
