ePayco integration (2.0.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Key
ka: გასაღები

en: Language code
ka: ენის კოდი
