ePayco integration (2.0.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Custom
lv: Pielāgots

en: N/A
lv: N/P

en: Key
lv: Atslēga

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Private key
lv: Privātā atslēga
