ePayco integration (2.0.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Variable
ml: വേരിയബിൾ

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്
