ePayco integration (2.0.1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Variable
vi: Biến

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Update
vi: Cập nhật

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: Key
vi: Khóa

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Data
vi: Dữ liệu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Public key
vi: Khóa công khai

en: Private key
vi: Khóa bí mật
