ePayco integration (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
