ePayco integration (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Label
my: အညွန်း

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း
