ePayco integration (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Update
nl: Bijwerken

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Key
nl: Sleutel

en: Language code
nl: Taalcode

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Data
nl: Gegevens

en: About
nl: Over

en: Public key
nl: Publieke sleutel

en: Private key
nl: Privésleutel

en: Test mode
nl: Testmodus

en: API settings
nl: API-instellingen
