ePayco integration (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Label
te: లేబుల్

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Basic settings
te: ప్రాథమిక అమరికలు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి
