ePayco integration (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Update
el: Ενημέρωση

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Key
el: Κλειδί

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Data
el: Δεδομένα

en: About
el: Περί

en: Public key
el: Δημόσιο κλειδί

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί
