ePayco integration (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Update
et: Uuenda

en: N/A
et: Puudub

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Key
et: Võti

en: Language code
et: Keele kood

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist
