ePayco integration (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: Key
fr: Clef

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Machine name
fr: Nom système

en: Data
fr: Données

en: About
fr: À propos

en: Public key
fr: Clé publique

en: Private key
fr: Clé privée

en: Test mode
fr: Mode test

en: API settings
fr: Paramètres de l'API
