ePayco integration (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Label
hi: लेबल

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: N/A
hi: एन / ए

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
