ePayco integration (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Label
km: ស្លាក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: N/A
km: គ្មាន

en: Key
km: សំខាន់

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
