ePayco integration (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Label
pt: Rótulo

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Update
pt: Atualizar

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: N/A
pt: N/D

en: Basic settings
pt: Configurações básicas

en: Key
pt: Chave

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Data
pt: Dados

en: About
pt: Sobre

en: Public key
pt: Chave pública

en: Private key
pt: Chave privada
