ePayco integration (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Update
sv: Uppdatera

en: Client ID
sv: Klient ID

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: Key
sv: Nyckel

en: Language code
sv: Språkkod

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Public key
sv: Offentlig nyckel

en: Private key
sv: Privat nyckel

en: Test mode
sv: Testläge
