ePayco integration (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Label
tr: Etiket

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Update
tr: Güncelle

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Key
tr: Anahtar

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Data
tr: Veri

en: About
tr: Hakkında
