ePayco integration (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە
