ePayco integration (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Update
bn: আপডেট

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
