ePayco integration (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Key
cs: Klíč

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Public key
cs: Veřejný klíč

en: Private key
cs: Soukromý klíč
