ePayco integration (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Label
de: Beschriftung

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: Update
de: Aktualisieren

en: Client ID
de: Client-ID

en: N/A
de: n. v.

en: Basic settings
de: Grundeinstellungen

en: Key
de: Schlüssel

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Machine name
de: Systemname

en: Data
de: Daten

en: About
de: Über

en: Public key
de: Öffentlicher Schlüssel

en: Private key
de: Privater Schlüssel

en: Test mode
de: Testmodus

en: API settings
de: API-Einstellungen
