ePayco integration (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Update
es: Actualizar

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: N/A
es: N/D

en: Basic settings
es: Opciones básicas

en: Key
es: Clave

en: Language code
es: Código de idioma

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Data
es: Datos

en: About
es: Acerca de

en: Public key
es: Clave pública

en: Private key
es: Clave privada

en: Test mode
es: Modo de Prueba
