ePayco integration (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Update
hr: Osvježi

en: N/A
hr: N/D

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Key
hr: Ključ

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
