ePayco integration (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: About
kn: ಕುರಿತು
