ePayco integration (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: N/A
sl: N/D

en: Key
sl: Ključ

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
