ePayco integration (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: N/A
ta: இல்

en: Key
ta: சாவி

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Data
ta: தரவு

en: About
ta: பற்றி
