ePayco integration (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: False
th: เท็จ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: N/A
th: ไม่มี

en: Key
th: คีย์

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Data
th: ข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Public key
th: กุญแจสาธารณะ

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว
