ePayco integration (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar

en: Custom
ast: Personalizáu

en: N/A
ast: N/D

en: Key
ast: Llave
