ePayco integration (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Variable
be: Зменная

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: N/A
be: Не даступна

en: Key
be: Ключ

en: Language code
be: Код мовы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб

en: Public key
be: Публічны ключ

en: Private key
be: Прыватны ключ
