ePayco integration (8.x-1.3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Custom
bs: Prilagođen
