ePayco integration (8.x-1.3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
