ePayco integration (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Variable
fi: Muuttuja

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Update
fi: Päivitys

en: Custom
fi: Oma

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: Key
fi: Avain

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Public key
fi: Julkinen avain

en: Private key
fi: Yksityinen avain

en: Query string
fi: Kysely

en: Test mode
fi: Testi-tila
