ePayco integration (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Variable
gl: Variábel

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Update
gl: Actualizar

en: Custom
gl: Personalizado

en: N/A
gl: N/D

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: Key
gl: Clave

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Public key
gl: Clave pública

en: Private key
gl: Clave privada
