ePayco integration (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Key
gu: ચાવી

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Data
gu: માહિતી

en: About
gu: વિશે
