ePayco integration (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Variable
jv: Variabel

en: Label
jv: Judul

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Update
jv: Dianyari

en: Custom
jv: Kostum

en: Key
jv: Kunci

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
