ePayco integration (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Variable
pl: Zmienna

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Custom
pl: Własne

en: N/A
pl: niedostępne

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Key
pl: Klucz

en: Language code
pl: Kod języka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Query string
pl: Ciąg zapytania

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: API settings
pl: Ustawienia API
